Jak zorganizować romantyczny wyjazd przy dźwięku fal?

mariusz
seks w plenerze

Morze jest jedną z najpotężniejszych żywiołów natury i sam jego widok pobudza zmysły. I dlatego właśnie Bałtyk to świetny kierunek na romantyczny wyjazd. W dzisiejszym tekście podpowiadamy, kiedy kupić bilety, wybrać noclegi oraz być może nawet zaplanować seks w plenerze.

Kup bilety na wycieczkę we dwoje

Bilety na romantyczny wyjazd kupuje się tak samo jak na każdą inną wycieczkę. Jeśli jednak planujemy jechać PKP w sezonie, powinniśmy pamiętać o jednym: bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki.

W lipcu i sierpniu kasy już często nie sprzedają miejsc siedzących. Dlatego warto zaplanować naszą miłosną eskapadę z dużym wyprzedzeniem.

Tutaj podpowiemy, że w wagonach przedziałowych drugiej klasy również może panować ścisk, który będzie nam mocno przeszkadzał (zwłaszcza jeśli jedziemy dajmy na to z Rzeszowa).

Proponujemy dwa rozwiązania:

  1. Zakup biletu w wagonie bezprzedziałowym (najlepiej Intercity – oferuje możliwość wyboru konkretnych miejsc)
  2. Wydanie odrobinę większych pieniędzy i kupienie biletu w przedziale pierwszej klasy

Nadmorskie noclegi na romantyczny wyjazd

W wielu nadmorskich miejscowościach zapotrzebowanie na pokoje jest właściwie niewyczerpywalne. I dlatego łóżka wynajmuje każdy.

Wiele z ofert dostępnych w serwisach pośredniczących w wynajmie to kwatery ze wspólną kuchnią i, co gorsza, wspólną łazienką. Delikatnie mówiąc, nie jest to najlepsze rozwiązanie na romantyczny wyjazd.

W końcu w jego trakcie chcemy mieć dużo prywatności i czasu dla siebie. Dlatego warto poszukać niewielkich apartamentów czy pokoi hotelowych.

Jeśli jednocześnie chcemy zaoszczędzić, najlepiej wynająć lokum znajdujące się na uboczu.

Aktywności dla dwojga nad morzem

Tereny nadbałtyckie posiadają bardzo rozbudowaną infrastrukturę i wręcz nie pozwalają się nudzić. Na każdym kroku znajdziemy nie tylko restauracje i propozycje kwater, ale też atrakcje. Wspólnie czas możemy spędzać na wiele sposobów — zarówno za pieniądze, jak i organizując rozrywkę we własnym zakresie. Kilka propozycji wspólnych zabaw pod spodem:

  1. Długie spacery nad morzem i wzdłuż plaży. Na jedną z takich przechadzek możemy wybrać się do Słowińskiego Parku Narodowego. Dzięki jego wydmom i unikalnemu charakterowi na chwilę poczujemy się, jakbyśmy przenieśli się na pustynię.
  2. Wspólne puszczanie latawców.
  3. Dwójkowy turniej uderzania w gruszkę bokserską przy deptaku. Panowie będą mogli się pochwalić swoją siłą, a panie udowodnić, że kobiety górą.
  4. Oczywiście w grę wchodzi też seks w plenerze (ale o tym za chwilę)
Zobacz też:  Co warto zobaczyć w Tanzanii?

Szum fal, zachód słońca i romantyczny piknik

Nominalnie w każdej nadmorskiej miejscowości znajdziemy szeroki wybór restauracji, knajp, barów i knajpek. Żadna kolacja jednak nie jest tak romantyczna jak piknik zorganizowany nad samym brzegiem morza.

W jego trakcie będziemy mogli słuchać szumu fal, wpatrywać się w rozgwieżdżone niebo i na całego cieszyć się sobą.

Przekąski i napoje kojarzone z naszym morzem to wędzona ryba i piwo Kormoran. Na ten konkretny wieczór proponujemy jednak postawić na produkty importowane – hiszpańskie wina, węgierskie winogrona i odrobinę włoskiego sera.

Ciepła herbata z imbirem, również umili romantyczny wyjazd, a więcej informacji tutaj: https://kawaczyherbata.pl/herbata-z-imbirem

Warto zabrać także koc, bo zwieńczeniem takiego romantycznego wyjścia może być seks w plenerze.

Seks w plenerze nad Bałtykiem — jak się do niego przygotować?

Wiele par wybierając się na romantyczny wyjazd, marzy o tym, aby przeżyć seks w plenerze. I nic dziwnego. Taka forma miłości potęguje doznania i daje niezapomniane wspomnienia.

Przygotowując się do tej konkretnej randki, warto pamiętać o kilku rzeczach:

  1. Dzień wcześniej w trakcie wieczornego spaceru zróbmy mały rekonesans. Wybierzmy miejsce odludne, niezaśmiecone i jednocześnie takie, z którego w miarę łatwo wrócić po ciemku.
  2. Zabierzmy koce. Nie jeden koc. Koce. To jest Bałtyk i przy porywistych wiatrach może nam być chłodno nawet w lecie. O ile w trakcie samego uniesienia możemy nie czuć zimna, o tyle zaraz po nim, pewnie będziemy się chcieli przykryć.
  3. Warto wspomnieć też o mniej romantycznych akcesoriach potrzebnych na tę eskapadę. Powinniśmy zabrać ze sobą prezerwatywy, żel intymny i chusteczki nawilżane.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też